Home
O nas
Kontakt
Monitoring środowiska
Listwy zarządzalne
Listwy zasilające
Media porty
MAGNAT - Box
MAGNAT - Box Duo
MAGNAT - Tube
MAGNAT - Frame
MAGNAT - Stick
MAGNAT - Strip
MAGNAT - Tower
MAGNAT - Subdesk
QInside
Przełączniki i konsole KVM
Przełączniki Video
Splitery KVM / Video
Extendery
Video Wall
Przełączniki terminalowe
Odbiorniki czasu DCF77
Kable zasilające
Media porty - nowości i aktualności
 • MAGNAT-STICK DUO LONG


 • OPIS FUNKCJONALNY:

  MAGNAT-STICK DUO long to bardzo ciekawa wersja produktu MAGNAT-STICK przeznaczona do dużych, wieloosobowych stołów konferencyjnych. Zapewnia dedykowane zasoby w postaci zasilania oraz portów multimedialnych dla każdego uczestnika prezentacji bądź konferencji. Dostęp do tych zasobów jest ergonomiczny, moduły przeznaczone dla poszczególnych użytkowników znajdują się w obrębie ich miejsca przy stole, tworząc tym samym zindywidualizowane stanowisko z gniazdami zasilającymi do podłączenia laptopa, monitora, itp., ładowarką do telefonu, tableta oraz wybranymi przez klienta interfejsami multimedialnymi. Uczestnicy spotkania mogą za pomocą interfejsu wideo połączyć swój laptop z rzutnikiem, mają dostęp do sieci internetowej, indywidualnego mikrofonu i przycisków sterujących.
  Bardzo dużą zaletą MAGNAT-STICK DUO long jest jego elastyczność pod względem dostosowania wymiarów, wyposażenia oraz mobilności.
  Produkt ten nie wymaga specjalistycznej instalacji, uruchomienie mediaportu polega jedynie na położeniu go na stole, podłączeniu zasilania oraz odpowiednich portów multimedialnych
  Dzięki zastosowaniu antypoślizgowych mini przyssawek mediaport będzie stabilnie trzymać się w określonej pozycji na stole.


  INFORMACJE TECHNICZNE:

  MAGNAT-STICK DUO może występować w wielu wersjach kolorystycznych: z białymi bądź czarnymi modułami oraz z anodowanym naturalnie bądź na czarno aluminium lub aluminium malowanym na biało (inne kolory dostępne na zapytanie).

  Wymiary:

  Wersja do stołu

  Długość

  Wysokość

  Szerokość

  4 - osobowego (1200/900)

  ~ 600 mm

  70 mm

  140 mm

  6 - osobowego (1600/900)

  ~ 1000 mm

  8 - osobowego (1800/900)

  ~ 1200 mm

  10 - osobowego (2400/1000)

  ~ 1800 mm

  12 - osobowego (3000/1000)

  ~ 2400 mm


  Szczegółowe wymiary będą przedstawiane w ofercie handlowej po doprecyzowaniu wymaganego wyposażenia i gabarytów.