Home
O nas
Kontakt
Monitoring środowiska
Listwy zarządzalne
Listwy zasilające
Media porty
MAGNAT - Box
MAGNAT - Box Duo
MAGNAT - Tube
MAGNAT - Frame
MAGNAT - Stick
MAGNAT - Strip
MAGNAT - Tower
MAGNAT - Subdesk
QInside
Przełączniki i konsole KVM
Przełączniki Video
Splitery KVM / Video
Extendery
Video Wall
Przełączniki terminalowe
Odbiorniki czasu DCF77
Kable zasilające
Media porty - nowości i aktualności
 • MAGNAT-STICK DUO SHORT


 • OPIS FUNKCJONALNY:

  MAGNAT-STICK DUO short to jedna z odsłon naszego flagowego produktu MAGNAT-STICK. Konstrukcja tego mediaportu umożliwia obustronny dostęp do gniazd zasilających i multimedialnych.
  Jest przeznaczony zarówno do małych, przede wszystkim czteroosobowych stołów konferencyjnych, jak i podwójnych stanowisk pracy typu “bench”, bez ścianki działowej.
  W pierwszym przypadku daje możliwość współdzielenia mediów i zasilania podczas firmowych prezentacji, zapewniając każdemu uczestnikowi spotkania zestaw potrzebnych gniazd oraz portów znajdujących się w zasięgu jego miejsca przy stole. Z kolei we współdzielonych stanowiskach typu “bench” to ekonomiczne, a zarazem estetyczne rozwiązanie doprowadzające prąd oraz łącza multimedialne dla obu użytkowników.


  INFORMACJE TECHNICZNE:

  MAGNAT-STICK DUO może występować w wersji do 6-modułów z każdej ze stron i w wielu wersjach kolorystycznych: z białymi bądź czarnymi modułami oraz z anodowanym naturalnie bądź na czarno aluminium lub aluminium malowanym na biało (inne kolory dostępne na zapytanie).

  Wymiary:

  Wersja

  Długość

  Wysokość

  Szerokość

  2 x 2M

  147 mm

  70 mm

  140 mm

  2 x 3M

  190 mm

  2 x 4M

  233 mm

  2 x 5M

  276 mm

  2 x 6M

  319 mm


  Powyższe wymiary dotyczą konfiguracji z gniazdami zasilającymi (innymi niż brytyjskie) i portami multimedialnymi. Wymiary pozostałych konfiguracji dostępne są na zapytanie.