Home
O nas
Kontakt
Monitoring środowiska
Listwy zarządzalne
Listwy zasilające
Media porty
Przełączniki i konsole KVM
Przełączniki Video
Splitery KVM / Video
Extendery
Extendery KVM - VGA
Extendery KVM - DVI
Extendery KVM - HDMI
Extendery KVM - DP
Extendery Video - VGA
Extendery Video - DVI
Extendery Video - HDMI
ST-C6HD-150-LC
HDX-100
ST-C5HD-MINI-ULC
ST-C6HD-394-LC
ST-C6HD-HDBT
ST-C64K18GB-197
HDX-POE
HDX-LX
ST-C64K18GB-HDBT
ST-C64K-300
HDX-Ultimate
ST-IPHD-LCEU
ST-IPHD-2GOPOE
HLX-500
ST-WLHD-98
LKV388Pro
ST-FOHD-SC50
HFX
ST-FO4K10GB-LC
ST-FOHD-SC-ULC
HD4K18GB-FO-MM
HD4K18GB-FO-LC
Extendery Video - DP
Extendery Video - inne
Splitery/Extendery Video
Extendery rack 19"
Extendery USB i Firewire
Video Wall
Przełączniki terminalowe
Odbiorniki czasu DCF77
Kable zasilające
Extendery portów HDMI
  • EXTENDER PORTU HDMI Z ZASIĘGIEM 20km NA JEDNYM KABLU ŚWIATŁOWODOWYM


  • FUNKCJONALNOŚĆ
    Extender XTENDEX® HDMI via Fiber Optic Cable pozwala wynieść cyfrowy sygnał video, audio HDMI i sygnał podczerwieni IR na odległość do 20km (12,4 miles) przy użyciu jednego jednomodowego kabla światłowodowego z wtykiem SC. Extender składa się z dwóch modułów: lokalnego do którego dołącza się źródło sygnału HDMI i nadajnik IR oraz z wyniesionego do którego dołącza się odbiornik HDMI i odbiornik IR.
    • Transmisja sygnału bez zakłóceń RF przy użyciu jednego włókna jednomodowego światłowodu z wtykami SC.
    • Rozdzielczość HDTV do 1080p.
    • Obsługa funkcji HDMI:
      • Deep Color
      • Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital i DTS
      • Pasmo przenoszenia do 10,2 Gbps
    • Możliwość dołączenia zdalnego sterowania sygnałem podczerwieni IR.
    • Zgodność ze standardem HDCP.
    • Instalacja nie wymagająca dodatkowego oprogramowania.
    • Mała podatność na zakłócenia typu RFI/EMI chroniąca wrażliwe aplikacje.
    • Wbudowana domyślna tabela standardu EDID.
    • Obsługa protokołu DDC2B.
    • Możliwość instalacji okablowania przed instalacją extendera.
    • Zintegrowany uchwyt montażowy ułatwiający fizyczną instalację.


    SPECYFIKACJA TECHNICZNA
    Moduł lokalny
    • Gniazdo „żeńskie” HDMI.
    • Gniazdo "żeńskie" 3,5mm do dołączenia nadajnika sygnału podczerwieni IR.
    • Jedno gniazdo światłowodowe ze złączami typu SC Simplex do przesyłania sygnału video/audio, sygnału IR i sygnalizacji DDC.
    Moduł wyniesiony
    • Obsługa rozdzielczości przez wbudowaną tabelę EDID: 480p @ 60Hz, 576p @ 50Hz, 720p @ 50/60Hz, 1080p @ 50/60Hz.
    • Gniazdo „żeńskie” HDMI.
    • Gniazdo "żeńskie" 3,5mm do dołączenia odbiornika sygnału podczerwieni IR.
    • Jedno gniazdo światłowodowe ze złączami typu SC Simplex do przesyłania sygnału video/audio, sygnału IR i sygnalizacji DDC.
    • Latency: 220mS
    Zasilanie
    • Moduł lokalny lub wyniesiony: zasilany z zewnętrznego zasilacza 230 VAC i 50 lub 60 Hz.
    • Napięcie zasilania: 5V DC
    • Pobór mocy: 5W (każdy z modułów).
    Wymagania środowiskowe
    • Temperatura pracy: 0°C do 60°C
    Wymiary
    • SxWxG (mm): 137x23x78
    Certyfikaty
    • CE, RoHS
    Gwarancja
    • Dwa lata
    Maksymalny zasięg
    • 20 kilometrów (12,4 mile) jednomodowym kablem światłowodowym 9,0µm zakończonym wtykiem SC
    Kable
    • Use a simplex SC singlemode 9-micron fiber optic cable to extend the receiver from the transmitter up to 12.4 miles (20 km).
      • Use FIBER-AD-SS-LCFSCM to convert a male simplex LC singlemode connector to a male simplex SC singlemode connector.
      • Use FIBER-AD-SS-STFSCM to convert a male simplex ST singlemode connector to a male simplex SC singlemode connector.
    • The extender supports HDMI cable lengths up to 32 feet (10 meters) for the input and output.
    • Kable nie dostarczane w zestawie.
    Zawartość dostarczanego zestawu
    • Moduł lokalny (transmiter)
    • Moduł wyniesiony (odbiornik / receiver)
    • Nadajnik podczerwieni IR
    • Odbiornik podczerwieni IR
    • Dwa zasilacze
    • Instrukcja obsługi



    Zestawienie oferowanych urządzeń

    Nazwa

    Nr katalogowy

    Instrukcja obsługi

    Karta katalogowa

    Low-Cost HDMI Extender via One SC Singlemode Fiber Optic Cable

    ST-FOHD-SC-ULC

    PDF manual

    Karta katalogowa


    Kabel z wtykami "męskimi" HDMI 

    Nr katalogowy

    Długość

    HD-3-MM

    0,9m (3 feet)

    HD-6-MM

    1,8m (6 feet)

    HD-10-MM

    3,0m (10 feet)

    HD-15-MM

    4,5m (15 feet)

    HD-25-MM

    7,5m (25 feet)

    HD-30-MM

    9,0m (30 feet)


    Fiber Optic Connector Adapters

    Nr katalogowy

    Opis

    FIBER-AD-SS-LCFSCM

    Female LC to Male SC Simplex Singlemode Fiber Optic Adapter

    FIBER-AD-SS-STFSCM

    Female ST to Male SC Simplex Singlemode Fiber Optic Adapter