Home
O nas
Kontakt
Monitoring środowiska
Listwy zarządzalne
Listwy zasilające
Media porty
MAGNAT - Box
MAGNAT - Box Duo
MAGNAT - Tube
MAGNAT - Frame
MAGNAT - Stick
MAGNAT - Strip
MAGNAT - Tower
MAGNAT - Subdesk
QInside
Przełączniki i konsole KVM
Przełączniki Video
Splitery KVM / Video
Extendery
Video Wall
Przełączniki terminalowe
Odbiorniki czasu DCF77
Kable zasilające
Media porty - aktualności i nowości
  • MAGNAT-STICK DUO SHORT

  • MAGNAT-STICK DUO SHORT to mediaport nablatowy, wolnostojący z dwustronnym funkcjonalnym dostępem do gniazd zasilających, sieci komputerowej i innych portów mutlimedialnych.

  • MAGNAT-STICK DUO LONG

  • MAGNAT-STICK DUO LONG to przeznaczony do stołów konferencyjnych mediaport nablatowy, wolnostojący z dedykowanym dla każdego uczestnika konferencji wyposażeniem zawierającym gniazda zasilające (w tym wbudowane ładowarki telefonów, tabletów i lap-topów), gniazda sieci komputerowej, gniazda wideo i inne gniazda portów mutlimedialnych.

  • OSZCZĘDZANIE ENERGII NA BIUROWYM STANOWISKU PRACY

  • Listwy zasilające typu "master-slave" pozwalające na automatyczne wyłączanie z prądu urządzeń, które po opuszczeniu stanowiska najczęściej pozostawia się włączone lub w stanie “standby”.
    Sterowanie cyklem wyłączeń jest automatyczne, zsynchronizowane z włączaniem / wyłączaniem komputera roboczego na początku i na koniec dnia pracy. Włączenie i wyłączenie podczas chwilowej nieobecności przy stanowisku wysterowywuje się za pomocą czujnika ruchu, poprzez wykrycie telefonu z systemem Bluetooth, identyfikator lub pastylkę RFID.